Good Governance (Добре врядування)

|
Good Governance (Добре врядування)

Весняний старт навчальної програми «Good Governance» («Добре врядування»).

Сертифікатна програма «Good Governance» – це навчальна програма інноваційного підходу до державного управління, метою якої є посилення знань з ключових напрямів нової моделі державного управління “good governance” та надання нового заряду енергії для ефективного продовження реформ в післявоєнній Україні.

🎯 Метою навчання є посилення знань з ключових напрямів нової моделі державного управління “good governance” та здобуття учасниками навчання інструментарію творення якісних змін в нашій державі.

У фокусі програми: прозорість та підзвітність органів влади, публічно-приватний діалог, антикорупційна діяльність, регуляторна політика, управління проєктами територіального розвитку, післявоєнні реформи в державі.

На програмі викладатимуть відомі експерти та викладачі-практики: Ярослав Грицак, Євген Глібовицький, Валерій Пекар, Тарас Хавунка, Гліб Каневський, Ярослав Юрчишин, Світлана Блінова.

📆 Розклад модулів: 24-26 квітня, 3-5 травня, 11-13 травня 2023 року.

📍 Львів, вул. Стрийська 29, Центр Шептицького 29.

Повна вартість участі у навчальній програмі складає – 16 000 грн. Завдяки щедрій підтримці групи бостонських друзів Українського католицького університету учасники програми можуть претендувати на 50% грант на навчання для 15 осіб з оплатою в розмірі 8 000 грн.

Для учасників програми передбачено гнучку систему оплат.

👨🏼‍💻 Реєстрація на програму: https://bit.ly/2E8lbt

Прийом заявок триває до 17 квітня 2023 р.

Критерії відбору учасників на навчання за пільговою ціною:
– робота в органах державного управління та місцевого самоврядування, громадському секторі;
– мотивація учасника;
– рекомендація.

 

Контактна особа: Уляна Гошко, ohoshko@ucu.edu.ua