Зустріч-дискусія “Модернізація України: виклики регіонального управління в умовах війни”

|
Модернізація України

Школа публічного управління УКУ запрошує на четверту з серії зустрічей-дискусій, присвячених модернізації України в час війни та повоєнний період “Модернізація України: виклики регіонального управління в умовах війни”.

Ми говоритимемо на такі теми:
🔹 Воєнний стан і повоєнна модернізація: “жостка вертикаль влади” vs децентралізація.
🔹 Безпекові виклики як чинник модернізації регіонів України в умовах війни та на повоєнному етапі.
🔹 Вплив релокованого бізнесу і внутрішньо переміщених осіб на розвиток українських регіонів: виклики для регіонального управління.
🔹 Як заохочувати біженців повертатися в Україну та долучатися до її повоєнної модернізації: регіональний контекст.
🔹 Пріоритети економічної модернізації регіонів після війни. Які кроки у даному напрямі потрібно робити вже зараз?

Спікери:
🎤 Геннадій Зубко, Віцепрем’єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (2014-2019 рр.).
🎤 Віталій Коваль, голова Рівненської обласної військової адміністрації.
🎤 Максим Козицький, голова Львівської обласної військової адміністрації.

Модеруватиме дискусію Віктор Борщевський, доктор економічних наук, завідувач кафедри державного управління Українського католицького університету, завідувач відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень НАН України.

📆 28 січня 2023 року
🕡 12:00 год
📍 м. Львів, Стрийська 29, Центр Шептицького, авд. 127

➡️ Реєстрація за посиланням: