Набір на навчальний курс «Планування та розвиток системи охорони здоров’я у межах госпітального округу»

|
Набір на навчальний курс «Планування та розвиток системи охорони здоров’я у межах госпітального округу»
1920х1080

📣 Школа публічного управління Українського католицького університету, Бізнес-школа Українського католицького університету за сприяння МОЗ України, за підтримки Проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я” та із залученням ресурсів навчальної платформи «Прометеус» оголошує набір на навчальний курс «Планування та розвиток системи охорони здоров’я у межах госпітального округу».
 
🎯 Курс орієнтований на представників департаментів охорони здоров’я та відповідних комісій обласних та міських рад, які залучені до процесів реформування, планування та розвитку системи охорони здоров’я в області.
Загальною метою курсу є сприяння розбудові потенціалу менеджерів охорони здоров’я щодо управління системою охорони здоров’я та стратегічного розвитку спроможної мережі медичних закладів.
 
Завдання курсу:
🔹 поглиблення знань в сфері функціонування, управління, планування та ресурсного забезпечення системи охорони здоров’я;
🔹 сприяння в організації спроможної мережі медичних закладів;
🔹 набуття навичок в написанні планів розвитку госпітальних округів;
🔹 налагодження співпраці між департаментами для обміну досвідом щодо створення та розвитку госпітальної мережі.
 
🎯 У фокусі:
Вдосконалення госпітальних планів та розробка заходів щодо їх реалізації на рівні області. В процесі навчання слухачі отримуватимуть менторська підтримку фахівців-експертів Міністерства охорони здоров’я, Національної служби здоров’я України, Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», Українського католицького університету та ін.
 
Програма курсу включає наступні теми:
Модуль 1. Система охорои здоров’я в Україні та світі
Модуль 2. Врядування. Загальні принципи
Модуль 3. Управління на основі даних
Модуль 4. Кадрові ресурси в системі охорони здоров’я
Модуль 5. Фінансування системи ОЗ
Модуль 6. Люди та послуги в системі ОЗ.
 
📆 Початок навчання 20 квітня 2023 р.
Формат навчання змішаний і включає 6 онлайн модулів навчання та дві офлайн сесії.
 
ℹ️ Пройти навчання можуть як штатні, так і позаштатні працівники департаменту. Обов’язковою умовою є участь команди у складі не менше 3 осіб від одного департаменту охорони здоров’я. Важливо включити до складу команди представника від керівництва департаменту. Допускається участь до 6 учасників у команді.
 
👨🏼‍💻 Для участі просимо заповнити реєстраційну форму до кінця дня 7 квітня 2023 р. за цим посиланням: https://bit.ly/3LihYfg
Відібрані команди будуть повідомлені про зарахування електронним листом до 10 квітня 2023 р.
Участь у навчанні є безкоштовною. Також передбачено відшкодування транспортних витрат на проїзд до місця проведення офлайн зустрічей за наявності оригіналів квитків (потяг – купе, плацкарт, Інтерсіті 2 клас, автобус, маршрутне таксі), харчування (сніданки, обіди, вечері, кавоперерви) та проживання під час офлайн сесій.
 
📧 За додатковою інформацією пишіть, будь ласка, на електронну пошту SPM@ucu.edu.ua або ж звертайтесь за телефоном 0965617866 до Уляни Гошко.