Good Governance (Добре врядування)

|
Good Governance (Добре врядування)

Сертифікатна програма «Good Governance» – це навчальна програма інноваційного підходу до державного управління, метою якої єпосилення знань з ключових напрямів нової моделі державного управління “good governance” та надання нового заряду енергії для ефективного продовження реформ в державі.

Метою навчання є посилення знань з ключових напрямів нової моделі державного управління “good governance” та здобуття учасниками навчання інструментарію творення якісних змін в нашій державі.

У фокусі програми: прозорість та підзвітність органів влади, публічно-приватний діалог, антикорупційна діяльність, регуляторна політика, перешкоди на шляху реформ.

На програмі викладатимуть відомі експерти та викладачі-практики: Ярослав Грицак, Євген Глібовицький, Валерій Пекар,  Андрій Бережанський, Тарас Хавунка, Гліб Каневський, Ярослав Юрчишин, Юрій Бугай, Світлана Блінова.

Розклад модулів: 20-22 травня 2021 р., 27-29 травня 2021 р., 16-18 червня 2021 р.
Львів, вул. Стрийська 29, Центр Шептицького

Повна вартість участі у навчальній програмі складає – 16 000 грн. Завдяки щедрій підтримці групи бостонських друзів Українського католицького університету учасники програми можуть претендувати на 50% грант на навчання для 15 осіб з оплатою в розмірі 8 000 грн.

Для учасників програми передбачено гнучку систему оплат.

Реєстрація на програму: https://bit.ly/2E8lbtS
Прийом заявок триває до16 травня 2021 р.

Критерії відбору учасників на навчання за пільговою ціною:

– робота в органах державного управління та місцевого самоврядування, громадському секторі;

– мотивація учасника;

– рекомендація.

Контактна особа: Уляна Гошко ohoshko@ucu.edu.ua